Mieszkaj piękniej

 

Czy istnieje inny sposób na czyszczenie szyb okiennych inny niż ich umycie? Tak! Są to okna z samoczyszczącymi się szybami. Warto rozważyć ich zakup i wstawienie szczególnie w miejscach, w których mycie okien jest utrudnione lub problematyczne. Szyby takie wyposażone są w powłoki fotokatalityczne oraz hydrofilowe. Pod wpływem promieni UV cząsteczki brudu i tłuszczu rozbijane są na mniejsze drobinki, które są z kolei spłukiwane przez opad deszczu.

 
marzec
01 '14

Funkcjonalne ozdoby na okna

Funkcjonalne ozdoby na okna

(...) mieszkaniach prywatnych jak i biurach. Osłoną okna balkonowego lub witryny sklepowej mogą być kolorowe markizy. Wytrzymały na zmienne warunki atmosferyczne materiał nie tylko chroni przed słońcem, ale również daje wiele uroku. Malownicze stragany przed sklepami właśnie kojarzą się z ciekawymi dla oka (...)

Informacje: dekoracja wnętrz, dom, drzwi, okna

 
luty
13 '14

Wiosenna aranżacja okna

Wiosenna aranżacja okna

(...) uniwersalności. Cechuje je wysoka wygoda użytkowania. Montaż rolet i żaluzji nie jest zbyt skomplikowany, możemy z powodzeniem wykonać go samodzielnie. Wśród bogatej gamy wzorów żaluzji znajdziemy typowo wiosenne zielone fasony, kolorowe żaluzje, a także nowoczesne żaluzje z nadrukiem. Mnogość fasonów pozwala na dostosowanie (...)

Informacje: dekoracja wnętrz, dom, drzwi, okna