Mieszkaj piękniej

 

Czy istnieje inny sposób na czyszczenie szyb okiennych inny niż ich umycie? Tak! Są to okna z samoczyszczącymi się szybami. Warto rozważyć ich zakup i wstawienie szczególnie w miejscach, w których mycie okien jest utrudnione lub problematyczne. Szyby takie wyposażone są w powłoki fotokatalityczne oraz hydrofilowe. Pod wpływem promieni UV cząsteczki brudu i tłuszczu rozbijane są na mniejsze drobinki, które są z kolei spłukiwane przez opad deszczu.

 
maj
12 '16

Jak ciekawie wykończyć ściany

Cecylia Jarocka

Cecylia Jarocka

Urządzanie mieszkania czy domu zabiera mnóstwo czasu, zwłaszcza wtedy, gdy przywiązuje się dużą wagę do detali. Dobór odpowiednich mebli i kolorów jest szczególnie istotny wtedy, gdy aranżuje się pomieszczenie w określonym stylu. Nierzadko zdarza się, że elementem dekoracyjnym jest nie tyle konkretny przedmiot ile na przykład ściana, czy inny element wpisujący się w architekturę danego pokoju. Nie można więc dziwić się temu, że akrylowe tynki dekoracyjne są często poszukiwane, jeśli myśli się o tym, by elegancko i nieszablonowo wykończyć ścianę, czy inną płaską powierzchnię.

Tynk dekoracyjny
Taki tynk doskonale zdaje egzamin w sytuacji, kiedy bierze się pod uwagę wyłożenie ścian kruszywem imitującym kamień naturalny. Zanim jednak zainwestuje się w taki produkt, warto sprawdzić, czy jest to odporny dekoracyjny tynk mozaikowy. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdy zamierza się zastosować tynk nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Za pomocą tego preparatu uda się stworzyć niezwykle ciekawe kompozycje, które będą cechować się trwałością i estetyką przez wiele lat.

Chcesz wykończyć ściany? Ale nie wiesz jak?
Jeśli jednak myśli się o takim wykończeniu ścian, warto znaleźć taką firmę produkującą tynki, która jest na rynku od wielu lat i cieszy się dobrą opinią. Tylko wtedy można mieć pewność, że uda się znaleźć tynk do konkretnego zastosowania i że będzie on dostępny w szerokiej palecie kolorów.
Wybierając sprawdzoną markę można też liczyć na to, że tynk będzie zawierać wyłącznie starannie dobrane kruszywa i że te kompozycje przetrwają różne warunki pogodowe. Tynki Becco - czyli dobrej firmy zazwyczaj są też łatwe w użyciu, dlatego też najczęściej prace z ich wykorzystaniem można wykonać samodzielnie.

dom
ogród
dekoracja wnętrz

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz


 

Warto zobaczyć

Dom, Dekoracja wnętrz, Ogród, Drzwi, Okna, Architektura, Automatyka

Piszą na tym blogu

Grażyna Boguś, Cecylia Jarocka, Ryszard Mikołowski

Archiwum

Wrzesień 2017, Lipiec 2017, Listopad 2016, Maj 2016, Kwiecień 2016, Styczeń 2016, Październik 2015, Sierpień 2015, Maj 2015, Kwiecień 2015, Luty 2015, Styczeń 2015, Grudzień 2014, Czerwiec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014, Marzec 2014, Luty 2014, Styczeń 2014, Grudzień 2013