Mieszkaj piękniej

 

Czy istnieje inny sposób na czyszczenie szyb okiennych inny niż ich umycie? Tak! Są to okna z samoczyszczącymi się szybami. Warto rozważyć ich zakup i wstawienie szczególnie w miejscach, w których mycie okien jest utrudnione lub problematyczne. Szyby takie wyposażone są w powłoki fotokatalityczne oraz hydrofilowe. Pod wpływem promieni UV cząsteczki brudu i tłuszczu rozbijane są na mniejsze drobinki, które są z kolei spłukiwane przez opad deszczu.

 
wrzesień
04 '17

Łóżka dla dzieci

Grażyna Boguś

Grażyna Boguś

Pokój dziecięcy to miejsce, w którym dziecko zarówno śpi jak i się bawi. Rodzice przygotowując pokój dla dziecka wybierają najlepsze produkty, które są funkcjonalne i przypadną do gustu małemu lokatorowi. Bardzo ważnym elementem wystroju dziecięcego pokoju jest łóżko, które zapewni dziecku spokojny i bezpieczny sen. Sen jest bardzo ważny w życiu maluszka jak i starszaka, ponieważ odpowiedzialny jest za jego prawidłowy rozwój. Łóżko dla dziecka musi być dobrane do jego wieku. Na rynku dostępne są łóżka posiadające specjalne barierki, które mają za zadanie ochronić dziecko przed upadkiem na ziemię podczas snu. 
Dużą popularnością wśród chłopców cieszą się również łóżka wyglądem przedstawiające samochód wyścigowy czy wóz strażacki. Dla dziewczynek polecane są łóżeczka z bajkowym motywem. Dla starszych dzieci rodzice mogą zdecydować się na łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią. Takie łóżko posłuży dziecko do spania, ale również do wspaniałej zabawy w ciągu dnia. Dzieci uwielbiają ruch na placu zabaw, więc takie łóżko w pokoju dziecięcym ze zjeżdżalnią będzie jego namiastką. Łóżko piętrowe umożliwia również ustawienie pod nim biurka, niskich regałów z książkami czy koszy z zabawkami. 
Warto zasięgnąć opinii i wybrać polecany sklep z łóżkami dziecięcymi. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane produkty dla dzieci są wysokiej jakości i cieszą ich użytkowników. Sprawdzony sklep z łóżkami dziecięcymi to również gwarancja dobrego wyboru, który posłuży nam przez kilka lat, aż nasza pociecha z niego nie wyrośnie lub zamarzy o nowym modelu łóżka. 
Decydując się na zakup warto kierować się gustem dziecka, w końcu ono będzie w nim spało i musi się w nim dobrze czuć.

dom
ogród
dekoracja wnętrz

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz


 

Warto zobaczyć

Dom, Dekoracja wnętrz, Ogród, Drzwi, Okna, Architektura, Automatyka

Piszą na tym blogu

Grażyna Boguś, Cecylia Jarocka, Ryszard Mikołowski

Archiwum

Wrzesień 2017, Lipiec 2017, Listopad 2016, Maj 2016, Kwiecień 2016, Styczeń 2016, Październik 2015, Sierpień 2015, Maj 2015, Kwiecień 2015, Luty 2015, Styczeń 2015, Grudzień 2014, Czerwiec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014, Marzec 2014, Luty 2014, Styczeń 2014, Grudzień 2013