Mieszkaj piękniej

 

Czy istnieje inny sposób na czyszczenie szyb okiennych inny niż ich umycie? Tak! Są to okna z samoczyszczącymi się szybami. Warto rozważyć ich zakup i wstawienie szczególnie w miejscach, w których mycie okien jest utrudnione lub problematyczne. Szyby takie wyposażone są w powłoki fotokatalityczne oraz hydrofilowe. Pod wpływem promieni UV cząsteczki brudu i tłuszczu rozbijane są na mniejsze drobinki, które są z kolei spłukiwane przez opad deszczu.

 
luty
01 '14

Ogrody zimowe - piękne widoki w każdej porze roku

Cecylia Jarocka

Cecylia Jarocka

Ogrody zimowe i ich zalety

Ogrody zimowe to coraz bardziej popularny element nowoczesnych domów pozwalający wypoczywać w otoczeniu przyrody, znajdującej się w ogrodzie za szklanymi ścianami, o każdej porze roku i w każdą pogodę. Dzięki bliskiemu obcowaniu z roślinnością przylegającego do nich ogrodu oraz dobremu nasłonecznieniu poprawiają nastrój w jesienne i zimowe dni.

Niewątpliwym atutem ogrodów zimowych jest także to, że zwiększają powierzchnię użytkową domu, co jest bardzo cenne przy niewielkich domach jednorodzinnych i pozwala na stworzenie z nich dodatkowego pomieszczenia, w którym można trzymać część swojego wyposażenia. Ogrody zimowe można dobudować, a także przekształcić w nie już istniejące tarasy.

Architekt ogrodów zimowych - indywidualne podejście i profesjonalizm

Architekt z XXX oferuje indywidualne projekty ogrodów zimowych, dostosowane do preferencji i oczekiwań klientów. Ogrody zimowe wykonywane są formie konstrukcji drewnianej lub aluminiowej z materiałów o wysokiej jakości z oszkleniem doskonale chłonącym promienie słoneczne i jednocześnie małym współczynniku przenikania ciepła, w różnych kształtach i z udogodnieniami specjalnie określonymi przez osoby je zamawiające (np. w zakresie konstrukcji zadaszenia, sposobu otwierania drzwi i okien, systemów zasłaniania szyb, mechanizmów klimatyzacji i wentylacji, czy też systemów antywłamaniowych).

Wieloletnie doświadczenie architekta z kamont.waw.pl oraz jego doradztwo na każdym etapie projektu i budowy sprawiają, że ogród zimowy jest szyty na miarę oczekiwań klienta zapewniając odpowiednie walory estetyczne, ale też funkcjonalność - chroniąc przed wiatrem, opadami i wilgocią oraz zapewniając doskonałą izolacyjność termiczną. Tak zaprojektowany i zbudowany ogród zimowy doskonale wkomponowuje się w budynek stanowiąc nie lada gratkę dla jego mieszkańców i gości.

dom
ogród
dekoracja wnętrz
ogrody zimowe

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz, ogrody zimowe


 

Warto zobaczyć

Dom, Dekoracja wnętrz, Ogród, Drzwi, Okna, Wyposażenie wnętrz, Architektura

Piszą na tym blogu

Grażyna Boguś, Cecylia Jarocka, Ryszard Mikołowski

Archiwum

Wrzesień 2017, Lipiec 2017, Listopad 2016, Maj 2016, Kwiecień 2016, Styczeń 2016, Październik 2015, Sierpień 2015, Maj 2015, Kwiecień 2015, Luty 2015, Styczeń 2015, Grudzień 2014, Czerwiec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014, Marzec 2014, Luty 2014, Styczeń 2014, Grudzień 2013