Mieszkaj piękniej

 

Czy istnieje inny sposób na czyszczenie szyb okiennych inny niż ich umycie? Tak! Są to okna z samoczyszczącymi się szybami. Warto rozważyć ich zakup i wstawienie szczególnie w miejscach, w których mycie okien jest utrudnione lub problematyczne. Szyby takie wyposażone są w powłoki fotokatalityczne oraz hydrofilowe. Pod wpływem promieni UV cząsteczki brudu i tłuszczu rozbijane są na mniejsze drobinki, które są z kolei spłukiwane przez opad deszczu.

 
marzec
01 '14

Funkcjonalne ozdoby na okna

Funkcjonalne ozdoby na okna

(...) Najmodniejszymi i jednocześnie najbardziej funkcjonalnymi elementami dekoracyjnymi zakładanymi na okna są rolety wewnętrzne oraz rolety zewnętrzne. Tego rodzaju urządzenia niemal zupełnie wyparły już tradycyjne zasłony i firany. Zakup rolet nie jest skomplikowany. Wystarczy umówić się na pomiar a następnie (...)

Informacje: dekoracja wnętrz, dom, drzwi, okna

 
luty
13 '14

Wiosenna aranżacja okna

Wiosenna aranżacja okna

(...) Wiosenny wystrój domu powinien być kolorowy i radosny. Aranżując wnętrze na wiosnę nie możemy zapomnieć o odpowiedniej dekoracji okien. Im również przyda się nowy design, odrobina świeżości i kilka ozdób. Odpowiednia aranżacja wprowadzi w mieszkaniu przyjemny nastrój. Szukając modnych ozdób okiennych warto postawić na rolety. (...)

Informacje: dekoracja wnętrz, dom, drzwi, okna