Mieszkaj piękniej

 

Czy istnieje inny sposób na czyszczenie szyb okiennych inny niż ich umycie? Tak! Są to okna z samoczyszczącymi się szybami. Warto rozważyć ich zakup i wstawienie szczególnie w miejscach, w których mycie okien jest utrudnione lub problematyczne. Szyby takie wyposażone są w powłoki fotokatalityczne oraz hydrofilowe. Pod wpływem promieni UV cząsteczki brudu i tłuszczu rozbijane są na mniejsze drobinki, które są z kolei spłukiwane przez opad deszczu.

 
luty
13 '14

Wiosenna aranżacja okna

Grażyna Boguś

Grażyna Boguś

Wiosenny wystrój domu powinien być kolorowy i radosny. Aranżując wnętrze na wiosnę nie możemy zapomnieć o odpowiedniej dekoracji okien. Im również przyda się nowy design, odrobina świeżości i kilka ozdób. Odpowiednia aranżacja wprowadzi w mieszkaniu przyjemny nastrój.

Szukając modnych ozdób okiennych warto postawić na rolety. Są bardzo praktyczne - pełnią funkcję zabezpieczenia przeciwsłonecznego. Jednocześnie jednak stanowią ciekawą dekorację mieszkania lub domu. W tym sezonie modne są zarówno jednobarwne, jak i wzorzyste desenie, np. paski, kwiaty i kropki.

Innym rozwiązaniem są żaluzje. Podobnie jak roletom, żaluzjom również nie można odmówić uniwersalności. Cechuje je wysoka wygoda użytkowania. Montaż rolet i żaluzji nie jest zbyt skomplikowany, możemy z powodzeniem wykonać go samodzielnie. Wśród bogatej gamy wzorów żaluzji znajdziemy typowo wiosenne zielone fasony, kolorowe żaluzje, a także nowoczesne żaluzje z nadrukiem.

Mnogość fasonów pozwala na dostosowanie odpowiedniego modelu rolet do każdego wnętrza. Żaluzje to o wiele lepsza ochrona przeciwsłoneczna niż tradycyjne zasłony. Odpowiednia aranżacja okna wizualnie powiększy pokój, a wnętrze zdecydowanie zyska na lekkości.

Aby się przekonać o zaletach rozwiązań z żaluzjami i roletami w tle firma Mikola zaprasza na bezpłatny pomiar i wycenę.

dom
dekoracja wnętrz
okna
drzwi

frazy kluczowe: dom, dekoracja wnętrz, okna, drzwi


 

Warto zobaczyć

Dom, Dekoracja wnętrz, Ogród, Drzwi, Okna, Wyposażenie wnętrz, Architektura

Piszą na tym blogu

Grażyna Boguś, Cecylia Jarocka, Ryszard Mikołowski

Archiwum

Wrzesień 2017, Lipiec 2017, Listopad 2016, Maj 2016, Kwiecień 2016, Styczeń 2016, Październik 2015, Sierpień 2015, Maj 2015, Kwiecień 2015, Luty 2015, Styczeń 2015, Grudzień 2014, Czerwiec 2014, Maj 2014, Kwiecień 2014, Marzec 2014, Luty 2014, Styczeń 2014, Grudzień 2013